Подаємо форму № 1-ПВ з урахуванням змін
Роз’яснення для заповнення статистичних форм звітності бюджетними організаціями
Статзвітність із праці: складаємо без помилок
Оновлено форму квартального звіту з праці (№ 1-ПВ)
У консультації розкажемо, які граничні строки подання місячної та квартальної звітності за формою № 1-ПВ; якими нормативними документами керуватися під час її заповнення та які зміни відбулися у самих формах, а також яку відповідальність передбачено за неподання органам держстату встановлених форм.
Щомісяця кожен роботодавець нараховує та виплачує зарплату своїм працівникам. Для забезпечення державних органів достовірною інформацією про її рівень (зріс чи знизився той чи інший показник зарплати, чи існує заборгованість тощо) і на виконання Закону від 17.09.92 р. № 2614-XII «Про державну статистику» (далі – Закон № 2614) суб’єкти господарювання (далі – СГ) усіх форм власності та фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, на яких поширюється дія Закону № 2614, мають подавати Звіт із праці за формою № 1-ПВ (місячна та квартальна).
Відповідно до ст. 4 Закону № 2614 статистичну звітність із праці подають юрособи, відокремлені підрозділи юросіб за переліком, визначеним органами держстату.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року