Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, передані в оренду, є об’єктами оподаткування податком на нерухоме майно

Нове

22.07.2021 1 0 0

Відповідно до п. «і» п.п. 266.2.2 п. 266.2 ст. 266 Податкового кодексу України з об’єктів оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, виключено будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування, що використовуються для надання освітніх послуг.
Ключовою ознакою звільнення дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є використання ними таких об’єктів нерухомості для надання освітніх послуг.

Враховуючи те, що економічна діяльність з надання в оренду нерухомого майна не є формою доходу від надання освітніх послуг, то на передані в оренду будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування не поширюється дія п. «і» п.п. 266.2.2 п. 266.2 ст. 266 ПКУ.

rv.tax.gov.ua

Коментарі до матеріалу