Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Чи існує затверджена форма трудового договору?

13.07.2023 56 0 0

До Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці звернулась пані Оксана з питанням: чи існує затверджена форма трудового договору?

Інспектором праці надано роз’яснення, що трудовий договір – це угода між працівником і роботодавцем (роботодавцем – фізичною особою), за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, а роботодавець (роботодавець – фізична особа) зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін. Трудовим договором можуть встановлюватися умови щодо виконання робіт, які вимагають професійної та/або часткової професійної кваліфікації, а також умови щодо виконання робіт, які не потребують наявності у особи професійної або часткової професійної кваліфікації

Форма трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю, затверджена наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 8 червня 2001 року № 260, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27 червня 2001 р. за № 554/574. Затвердженої форми трудового договору для юридичних осіб законодавством не передбачено.

https://smu.dsp.gov.ua

Коментарі до матеріалу