Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Процедуру надання в оренду земельних ділянок с/г призначення державної та комунальної власності спростили на час воєнного стану

23.05.2022 41 0 0

До Типового договору оренди землі внесли зміни, які на час воєнного стану спрощують процедуру передачі в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Про це повідомила Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.05.2022 № 563 «Деякі питання регулювання земельних відносин», Положення про Державний фонд документації із землеустрою та оцінки земель, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 р. № 1553, Типовий договір оренди землі, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2004 р. № 220, приведено у відповідність до Закону України від 24 березня 2022 р. № 2145–IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану». В результаті цього, зокрема, до Типового договору оренди землі були внесені зміни щодо спрощення процедури передачі в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на час воєнного стану.

Основні зміни у відносинах щодо оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності на час воєнного стану наведені в інфографіці:

1 из 1

Коментарі до матеріалу