Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Особливості розрахунку суми допомоги за даними СПОВ

21.03.2023 5458 0 0

З березня 2023 року на вебпорталі Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/ в частині формування заяви-розрахунку на фінансування страхових виплат  інтегровано новий функціонал  –  спеціалізований облік відомостей про застраховану особу.

Тепер, при формуванні заяви-розрахунку на вебпорталі Пенсійного фонду України програмне забезпечення буде обраховувати суму допомоги по кожному листку непрацездатності за наявними даним персоніфікованого обліку відповідно до поданих страхувальником звітів.

Сума виводиться одразу при початку роботи з листком непрацездатності  в графі «Сума за даними СПОВ (в гривнях з копійками) (Всього)» та розраховується за всю кількість днів, що підлягають оплаті, з врахуванням страхового стажу, обрахованого програмним забезпеченням.

При коригуванні в заяві-розрахунку страхового стажу, кількості днів, які підлягають оплаті,  або відображенні категорії застрахованої особи, для застосування пільгового стажу, сума за даними СПОВ буде змінюватись відповідно, після збереження заяви-розрахунку. 

Для правильного розрахунку суми допомоги за даними СПОВ, яка відображається в заяві-розрахунку,  необхідно своєчасно подавати квартальні звіти з ЄСВ. Довідкові звіти з ЄСВ за місяці розрахункового періоду, які не увійшли в звітний період, необхідно подати до зміни статусу листка непрацездатності на «Готово до сплати»!

У випадку розбіжностей між нарахованою сумою допомоги та сумою за даними СПОВ, рекомендуємо вказати причину розбіжності, та, у разі необхідності, додати сканкопії підтверджуючих документів.

https://t.me/pfvinobl

1 из 1

Коментарі до матеріалу