Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Мінфін планує змінити порядок оцінювання діяльності головбухів бюджетних установ

16.03.2023 301 0 0

Мінфін презентував на своєму сайті проект наказу «Про внесення змін до Порядку проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень».

Одна з головних змін - для отримання результатів зовнішнього оцінювання Комісія Державної казначейської служби України в межах повноважень органів Казначейства визначатиме та затвердить перелік питань, за якими буде здійснюватися зовнішнє оцінювання. Такий перелік питань сформують з огляду на повноваження головного бухгалтера та завдання бухгалтерської служби, визначені Типовим положенням.

Таке рішення пов'язано із тим, що внаслідок збройної агресії країни-агресора окремі території перебувають в зоні активних воєнних (бойових) дій або в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), що в окремих випадках призвело до пошкодження майна, втрати документів, неналежного подання до бухгалтерської служби інформації про проведені господарські операції, відсутності умов для належного відображення всіх господарських операцій, релокації суб'єктів державного сектору, що зі свого боку значно може вплинути на об'єктивність оцінки діяльності головного бухгалтера.

наказ_зміни.doc
Завантажити

Коментарі до матеріалу