Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Як має змінитися професійне навчання публічних службовців в умовах європейської інтеграції України

24.10.2023 24 0 0

Як має змінитися професійне навчання публічних службовців в умовах європейської інтеграції України. Про це говорили під час засідання круглого столу, організованого Комітетом ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування спільно з НАДС, за участі народних депутатів України, представників державних органів, вітчизняних і міжнародних організацій.

Голова НАДС Наталія Алюшина наголосила на важливості формування освітнього контенту для публічних службовців за випереджальним принципом.

«Ми обговорюємо модель системи професійного навчання публічних службовців у контексті євроінтеграційних процесів України. Цю візію важливо формувати вже сьогодні. І НАДС працює у цьому напрямі. Так, Законом України «Про службу в ОМС» вперше закріплено вимоги щодо професійного навчання посадових осіб місцевого самоврядування. Готуємося перейти на професійне навчання за сім’ями посад в контексті реформи системи оплати праці», - зазначила Голова Агентства.

https://t.me/NADS_Ukr

Коментарі до матеріалу