Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Як бути з закупівлями природного газу після 31 березня?

21.03.2023 213 0 1

Можливість для бюджетних установ отримати постачання природного газу від ТОВ “Нафтогаз Трейдинг” за пільговою ціною, яке передбачене постановою Кабміну №812, завершується вже 31 березня. І скоріш за все, на період з 1 квітня і до кінця 2023 року всім замовникам треба буде закуповувати газ за ринковими цінами.

І тут є 2 опції:

  •  Оголошувати відкриті торги;
  •  Провести запит ціни пропозицій у Prozorro Market. 

Так, у електронному каталозі можна закупити природний газ без обмежень по сумі та строків постачання  І враховуючи швидкість та простоту закупівель в електронному каталозі, це може стати оптимальним рішення для замовників. 
Крім того, ви зможете заощадити кошти завдяки конкуренції великої кількості постачальників природного газу, яких кваліфікувала в каталог  Централізована закупівельна організація ДУ "Професійні закупівлі". 

Яскравий приклад — нещодавній запит ціни пропозицій на 50 тисяч кубометрів природного газу з фіксованим тарифом на 1 місяць від Шполянської міської ради https://bit.ly/market_gas

  •  Завдяки конкуренції 5 учасників на запиті замовнику вдалося заощадити 420 тисяч гривень (або 28%) від очікуваної вартості;
  •  А від оголошення закупівлі до моменту укладання договору пройшло лише 10 робочих днів.

Тож за природним газом — у Prozorro Market

prozorro.gov.ua

Коментарі до матеріалу