Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи зараховуватиметься час роботи в СЕС до стажу для надбавки за вислугу років?

Чи враховуватиметься фельдшеру-лаборанту лікарні час його роботи на посаді фельдшера–лаборанта бактеріологічної лабораторії санітарно-епідеміологічної станції (СЕС) до стажу роботи, що дає право на встановлення надбавки за вислугу років?

Порядок виплати надбавки за вислугу років посадовим особам державної санітарно-епідеміологічної служби України затверджено постановою КМУ від 26.08.09 р. № 910 (далі – Постанова № 910).

У п. 2 Постанови № 910 передбачено виплату надбавок за вислугу років посадовим особам державної санітарно-епідеміологічної служби України, до яких належать лікарі та інші професіонали з вищою немедичною освітою, допущені до медичної діяльності, а також фахівці з базовою вищою та неповною вищою медичною освітою, зайняті на посадах недержавних службовців у територіальних органах Держсанепідслужби, крім тих, що мають право на виплату надбавки за тривалість безперервної роботи.

Медичним працівникам та професіоналам з вищою немедичною освітою, допущеним до медичної діяльності в державних і комунальних закладах охорони здоров’я, надбавка за вислугу років встановлюється згідно з Порядком виплати надбавки за вислугу років медичним і фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров’я, затвердженим постановою КМУ від 29.12.09 р. № 1418 (далі – Постанова № 1418, Порядок № 1418).

Дія Постанови № 1418 поширюється на працівників, які працюють на зазначених у п. 3 Порядку № 1418 посадах у будь-яких державних та комунальних установах, закладах, організаціях незалежно від підпорядкування і умови оплати праці яких визначаються відповідно до умов оплати праці працівників державних та комунальних закладів охорони здоров’я, крім посадових осіб Державної санітарно-епідеміологічної служби.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали