Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Відомості про працівника без зарплатних нарахувань: як додати або вилучити з Д1 до Розрахунку після спливу граничного строку звітування?

19.07.2023 90 0 0

Працівник бюджетної установи Кротенко Петро Сергійович (особа без інвалідності) у березні 2023 року перебував у відпустці без збереження зарплати на період воєнного стану протягом 31 календарного дня (далі – к. д.). Водночас працівників:

  • Приходька Миколу Петровича (особу без інвалідності) мобілізовано з початку 2023 року, тому протягом березня установа табелювала його як відсутнього з інших причин та не нараховувала і не виплачувала йому жодних доходів;

  • Будька Степана Сергійовича (особу без інвалідності) працевлаштовано 29 березня 2023 року та нараховано йому за фактично відпрацьовані три дні березня зарплату в сумі 2 000 грн;

  • Золотухіна Сергія Геннадійовича (особу без інвалідності) звільнено 28 лютого 2023 року.

Проте установа помилково не відобразила відомості про працівників Кротенка П. С., Приходька М. П., Будька С. С. та зайво відобразила відомості про звільненого працівника Золотухіна С. Г. (кількість днів перебування у березні в трудових відносинах) у додатку 1 за березень до Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску за І квартал 2023 року (далі – Д1, Розрахунок) за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 13.01.2015 № 4 (далі – Наказ № 4).

Установа виявила помилки у червні. Як їх виправити – подати уточнюючий Розрахунок чи зробити це в складі звітного Розрахунку за ІІ квартал 2023 року?

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали