Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як установити тривалість робочого часу працівникам тубдиспансеру?

Як правильно визначити тривалість робочого часу працівникам туберкульозного диспансеру, зокрема лікарю-епідеміологу, лікарю-стоматологу, лікарю-методисту, завідувачу методичним кабінетом, лікарю-статистику, провізору клінічному, дезінфектору, реєстратору медичному, статистику медичному?

Згідно із п. 1.1 наказу МОЗ від 25.05.06 р. № 319 «Про затвердження норм тривалості робочого часу для працівників закладів та установ охорони здоров’я» (далі – Наказ № 319) тривалість робочого часу для лікарів закладів охорони здоров’я (структурних підрозділів), за винятком тих, хто працює у шкідливих умовах праці, становить 38,5 години на тиждень.

Для провізорів, фармацевтів аптек, зайнятих тільки відпусканням ліків та інших товарів аптечного асортименту, встановлено норму робочого часу 40 годин на тиждень (п. 1.3 Наказу № 319).

Згідно із Переліком виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня, затвердженим постановою КМУ від 21.02.01 р. № 163 (далі – Перелік № 163), для працівників, які працюють у закладах (структурних підрозділах) і на посадах зі шкідливими умовами праці, установлюється скорочений робочий тиждень на підставі результатів атестації робочих місць, порядок проведення якої затверджено постановою КМУ від 01.08.92 р. № 442.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали