Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Процедури закупівлі: нові та змінені

10.12.2019 432 0 1

Закупівлі по-новому: готуємось, вивчаємо закон, аналізуємо

Внесені до Закону від 25.12.15 р. № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон № 922) новації змінили підходи не тільки до організації закупівельної діяльності, але й до визначення критеріїв оцінки закупівель, а також запровадили в електронну систему закупівель (далі – ЕСЗ) нові інструменти, які широко застосовуються в європейській закупівельній практиці.

Конкурентний діалог не застосовується в разі закупівлі робіт і послуг з готовим проєктом їх виконання або надання.

Торги з обмеженою участю застосовуються в разі потреби попередньої перевірки кваліфікації учасників шляхом проведення кваліфікаційного відбору та якщо оголошення про проведення торгів з обмеженою участю оприлюднюється відповідно до ч. 3 ст. 10 Закону № 922. Тобто є дві ключові умови: необхідність попередньо перевірити кваліфікацію та європоріг. За відсутності однієї з умов процедура не може бути застосована.

Учасникам процедури закупівлі у відповідь на оголошення про проведення торгів з обмеженою участю та на запрошення (у разі надсилання замовником) до участі у процедурі торгів з обмеженою участю пропонується подати лише документи для участі у кваліфікаційному відборі, в яких має міститися:

  • інформація про відповідність учасника процедури закупівлі всім кваліфікаційним критеріям відповідно до ст. 16 Закону № 922;
  • інформація щодо відсутності підстав, установлених ст. 17 Закону № 922.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали