Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Медустанова придбала матеріальні цінності: обліковуємо грамотно

26.03.2018 2162 0 2

Ситуація: заклад охорони здоров’я придбав за рахунок коштів загального фонду такі матеріальні цінності: гігрометри ВТ-1 – 2 шт. вартістю 140 грн/шт., термометри (ртутні) Medicare Trade LTD (Англія) – 30 шт. вартістю 16 грн/шт., диспенсери для рушників (Соляріс, К. 4., 270 x 130 x 270, білий, пластик) – 4 шт. вартістю 230 грн/шт. (планується установити 2 шт. у медичних кабінетах, 2 шт. у кімнатах загального використання), паперові рушники (з V-укладенням R-708, зелений, макулатура, целюлоза) – 30 шт. вартістю 32 грн/шт., штативи для пробірок (10 гнізд) – 5 шт. вартістю 60 грн/шт. Загальна сума придбаних матеріальних цінностей становить 2 940 грн. Як у бухгалтерському обліку відобразити придбані цінності?

Перш за все розберемося, що саме придбала медустанова.

Гігрометр (вологомір) — прилад для вимірювання величин, який характеризує вологість речовини в газоподібному стані, зокрема повітря.

Диспенсер — пристрій для контрольованої видачі речовини, товару, рідини заданою кількістю, об’ємом чи вагою. Диспенсери паперових рушників призначені для видачі одного листа рушників з пачки або рулону. Мають пластиковий або металевий корпус, деякі замикаються на ключ.

Штатив (лабораторний) — як правило, обладнання хімічної, фізичної та біологічної лабораторій, яке використовується для закріплення та встановлення лабораторного посуду та інструментів. Штатив складається з важкої металевої основи (металева плита) і вертикального стержня довжиною близько 1,5 м та діаметром до 1 см. Прилади, пробірки та інший посуд кріпляться до штатива чи штативів за допомогою тримачів і муфт. Інший варіант лабораторного штатива — підставка для зберігання пробірок і роботи з ними.

Паперові рушники – засіб гігієни, відповідно до діючих санітарних норм повинен використовуватися у медичних закладах.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали