Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Затверджено порядок використання бюджетних коштів для підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи

10.06.2021 11 0 0

Фахівці із соціальної роботи матимуть змогу брати участь у короткострокових семінарах з питань соціальної роботи та надання соціальних послуг.

На засіданні Уряду затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи та інших працівників системи соціального захисту, які забезпечують соціальну роботу в територіальних громадах..

Фахівці із соціальної роботи матимуть змогу брати участь у короткострокових семінарах з питань соціальної роботи та надання соціальних послуг, що дозволить підвищити якість соціальної роботи та соціальних послуг, що надаються безпосередньо в територіальних громадах для вразливих груп населення, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Послуги з проведення короткострокових семінарів будуть закуповуватись на конкурсних засадах у закладах вищої, професійної (професійно-технічної), післядипломної освіти, наукових установах різних форм власності, які мають відповідну ліцензію.

Виділені для цього бюджетні кошти у сумі 856,8 тис. гривень розподілятимуться рівномірно між регіональними органами соціального захисту населення», — сказано у повідомленні.

www.msp.gov.ua

Коментарі до матеріалу