Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Унормувано конкурсну процедуру призначення керівників комунальних закладів культури та формування базової мережі закладів культури

01.06.2023 57 0 0

Верховна Рада України 29 травня 2023р. прийняла в другому читанні і в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо унормування конкурсної процедури призначення керівників комунальних закладів культури та формування базової мережі закладів культури (реєстр. №8216).

Метою акта є спрощення процедури призначення керівників комунальних закладів культури в населених пунктах з чисельністю жителів до 5 тисяч осіб і створення більш зрозумілої системи отримання погодження на виключення закладу культури з базової мережі, його реорганізацію чи ліквідацію. Також проектом передбачено скасування неактуальної норми щодо проведення атестації в театрах.

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики зазначає, що ухвалення цього законопроекту матиме позитивний вплив на працівників закладів культури та органи місцевого самоврядування. Так, реалізація акта, зокрема, забезпечить зменшення витрат часових та людських ресурсів для проведення конкурсів добору на посади керівників комунальних закладів культури й допоможе створити більш зрозумілу систему отримання погодження на виключення закладу культури з базової мережі, його реорганізацію чи ліквідацію.

https://www.rada.gov.ua

Коментарі до матеріалу