Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Уряд надав можливість використовувати залишки субвенції на закупівлю кисневих станції у 2023 році

Нове

24.01.2023 8 0 0

24 січня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення зміни до абзацу четвертого пункту 10 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на закупівлю опорними закладами охорони здоров’я послуг щодо проектування та встановлення кисневих станцій».

Про це повідомив експерт Офісу підтримки реформи децентралізації при Міністерстві розвитку громад та територій України Ігор Онищук (Шведсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні», SALAR International).

Таким чином, органам місцевого самоврядування надано можливість використовувати залишки коштів за субвенцією на закупівлю опорними закладами охорони здоров’я послуг щодо проектування та встановлення кисневих станцій з державного бюджету місцевим бюджетам у 2023 році.

Відповідно до пункту 11 Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік», залишки коштів за відповідною бюджетною програмою на кінець 2022 року, як виняток з положень частини дванадцятої статті 23 та частин першої і другої статті 57 Бюджетного кодексу України, зберігаються на рахунках відповідних місцевих бюджетів для здійснення відповідних витрат у 2023 році з урахуванням їх цільового призначення.

Отже, Уряд привів у відповідність із вимогою Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» нормативно-правовий акт Кабінету Міністрів України.

Реалізація постанови сприятиме збільшенню спроможностей закладів охорони здоров’я надавати стаціонарну медичну допомогу пацієнтам, хворим на COVID-19 та отримувати кисневу терапію.

https://decentralization.gov.ua

Коментарі до матеріалу