Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Порядок та умови надання субвенції з держбюджету місцевим бюджетам у 2022 році: проект Мінфраструктури

24.01.2022 15 0 0

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціальнокультурної сфери» (далі – проєкт акта) розроблено з метою визначення порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству інфраструктури України на 2022 рік у загальному фонді державного бюджету на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціальнокультурної сфери.

Проєктом акта визначається механізм надання та використання коштів з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктурних проектів та розвитку об’єктів соціально-культурної сфери. Проєктом акта передбачено, що субвенція надається за такими напрямками:

  1. реалізацію проектів будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту) та ремонту об’єктів комунальної власності (за винятком адміністративних будинків), транспортної інфраструктури та розроблення та коригування проектної документації, проведення експертизи проектів в установленому порядку;
  2. придбання медичного обладнання, зокрема спеціального призначення;
  3. придбання обладнання та комунального транспорту, зокрема спеціального призначення;
  4. завершення проектів будівництва із строком реалізації від одного до трьох років, упровадження яких розпочато у попередні роки – у разі їх відповідності цим Порядку та умовам;
  5. придбання мультифункціональних спортивних майданчиків;
  6. здійснення заходів щодо соціально-економічного та культурного розвитку регіонів.

Проєкт акта розміщено на офіційному вебсайті Мінінфраструктури, з метою проведення публічних консультацій відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Проект постанови доступний для ознайомлення за посиланням.

mtu.gov.ua

Коментарі до матеріалу