Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Надсилання інформації про вакансії за формою №3-ПН до служби зайнятості стане необов'язковим

22.08.2023 25 0 0

Зареєстровано законопроект №9630 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення національної системи кваліфікацій відповідно до актуальних потреб ринку праці та інших питань.

Законопроектом пропонується внести зміни до Господарського кодексу України, Кодексу законів про працю України та Закону України “Про освіту” в частині передачі повноважень з ведення Єдиного реєстру кваліфікацій (Класифікатора професій) до колегіального органу який безпосередньо спеціалізується у сфері кваліфікацій та здійснює відповідні функції. Також запропоновано встановити перехідний період під час якого ведення Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників буде здійснювати колегіальний орган у сфері кваліфікацій.

Також, законопроектом пропонується скасувати зобов’язання роботодавця подавати територіальним органам центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, інформацію про попит на робочу силу (вакансії), а надати можливість подавати зазначену інформацію.

https://itd.rada.gov.ua

Коментарі до матеріалу