Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Оновлено перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або ТОТ

05.05.2023 269 0 0

Наказами Мінреінгтеграції від 25.04.2023 №125 та від 28.04.2023 № 129  внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією. Накази опубліковані в «Офіційному віснику» № 43 від 02.05.2023 року. Відповідно ці зміни до Переліку запрацювали з 2 травня 2023 року.

Зміни, зокрема, стосуються Бахмутської, Соледарської та Світлодарської міських територіальних громад. До Переліку додали с. Приміське Покровської сільської територіальної громади Нікопольського району.

Нагадаємо, що території, які зазначаються у переліку, поділяються на території, які окуповані російською федерацією, і території, на яких ведуться (велися) бойові дії. Своєю чергою, території, на яких ведуться (велися) бойові дії, поділено на території можливих бойових дій і території активних бойових дій. Також до переліку ретроспективно включені території, на яких велися бойові дії та які були тимчасово окуповані з 24 лютого 2022 року й на яких бойові дії або тимчасова окупація завершилися.

Право на виплати мають особи, які виїхали з населених пунктів, що включені до переліку як території:

  • можливих бойових дій;
  • активних бойових дій;
  • тимчасово окуповані російською федерацією, на яких не визначена дата завершення бойових дій (дата припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації рф.

Коментарі до матеріалу