Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Мінфіном змінено форму виписки з рахунку для бюджетників

10.08.2023 174 0 0

Порядок казначейського обслуговування доходів та інших надходжень державного бюджету було змінено завдяки наказу Мінфіну від 23.06.2023 р. № 344.

В процесі казначейського обслуговування надходжень держбюджету може застосовуватися система дистанційного обслуговування "Клієнт казначейства - Казначейство".

При застосуванні системи Казначейства між органами Казначейства, органами, що контролюють справляння надходжень бюджету, та бюджетними установами, що утримуються за рахунок коштів держбюджету, здійснюється обмін документами в електронній формі, в тому числі електронними документами.

На підставі виписок із валютних рахунків Казначейства, отриманих від уповноважених банків, Казначейство відображає в бухобліку виконання державного бюджету гривневий еквівалент надходжень в іноземній валюті за відповідний операційний робочий день на рахунках, відкритих відповідно до законодавства, наступного робочого дня. Відображення в бухобліку надходжень в іноземній валюті за останній день місяця здійснюється операційною датою останнього дня місяця. Гривневий еквівалент надходжень в іноземній валюті, відображених в бухобліку виконання державного бюджету, має відповідати гривневому еквіваленту, відображеному в виписці банку з валютного рахунку Казначейства.

Також, викладено в новій редакцію форму виписки з рахунку.

Коментарі до матеріалу