Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Зміни в законодавстві (18.09.2023 - 22.09.2023)

22.09.2023 30 0 0

Уряд затвердив Методологію визначення юридичною особою кінцевого бенефіціарного власника

Своїм рішенням Уряд схвалив постанову «Про затвердження Методології визначення юридичною особою кінцевого бенефіціарного власника».  Методологія є нормативно-правовим документом, комплексний аналог якого відсутній у світі. Рішення Уряду є одним з ключових покажчиків в створенні комплексної системи перевірки інформації про кінцевого бенефіціарного власника (КБВ). 

Кабміном встановлено принцип визначення населених пунктів на лінії фронту

Кабінетом Міністрів встановлено, що лінією зіткнення між тимчасово окупованою територією та іншою територією України є умовна лінія на поверхні землі, що є межею між тимчасово окупованими РФ територіями, що включені до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, затвердженого Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, та іншою територією України, на прилеглих до якої територіях ведуться бойові дії. Про це повідомив представник уряду у ВРУ Тарас Мельничук у своєму ТГ-каналі.

Уряд затвердив Національний план захисту та забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури

19 вересня Уряд ухвалив розпорядження, яким затвердив Національний план захисту та забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури. Розроблений Адміністрацією Держспецзв’язку документ визначає стратегічні цілі, заходи, завдання для суб’єктів національної системи захисту критичної інфраструктури (КІ), секторальних органів, операторів КІ та інших державних органів.

ВРУ прийняла у першому читанні зміни до Бюджетного кодексу щодо забезпечення підтримки обороноздатності держави

Верховна Рада прийняла у першому читанні проект Закону України  «Про внесення змін до розділу VI Бюджетного кодексу України щодо забезпечення підтримки обороноздатності держави та розвитку оборонно-промислового комплексу України».

Коментарі до матеріалу