Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Змінено порядок встановлення тарифів на вивезення сміття

29.09.2023 240 0 0

КМУ постановою №1031 від 26 вересня 2023 р. "Про затвердження Порядку формування середньозваженого тарифу на послугу з управління побутовими відходами, а також тарифів на збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів" затвердив новий Порядок формування середньозваженого тарифу на послугу з управління побутовими відходами, а також тарифів на збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів.

Рішення уряд ухвалив на засіданні 26 вересня 2023 р., як повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у своєму Telegram.

Новий Порядок буде застосовуватися підприємствами, що надають послугу з управління побутовими відходами, здійснюють операції із збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів, під час формування тарифу на послугу з урахуванням витрат адміністратора послуги (у разі наявності) та тарифів на операції із збирання, перевезення (у тому числі під час подання документів на конкурс на здійснення збирання та перевезення побутових відходів), відновлення та видалення побутових відходів, а також для зміни таких тарифів.
Новий порядок було затверджено на виконання норм закону "Про управління відходами", який набрав чинності у липні 2023 року.
Також, втратила чинність постанова N1010 від 26 липня 2006 року "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами". 

Коментарі до матеріалу