Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

В обласному бюджеті передбачать виплати надбавок за престижність праці педагогічним працівникам обласних закладів освіти

13.02.2023 151 0 0

Львівська обласна військова адміністрація відповіла на скерований лист постійної комісії з питань освіти, науки та інновацій Львівської обласної ради, яка звернулася з вимогою виділити кошти з обласного бюджету на виплату надбавок для педагогічних працівників закладів освіти обласного підпорядкування. 

«За підсумками бюджетного 2022 року при уточненні показників обласного бюджету Львівської області на 2023 рік департаменту освіти і науки будуть збільшені кошторисні призначення на оплату праці педагогічним працівникам закладів освіти обласного підпорядкування у розмірі 17 млн гривень. Зокрема, для виплати надбавки за престижність праці педагогічним працівникам закладів освіти обласного підпорядкування у розмірі 20% посадового окладу (ставки заробітної плати)», - йдеться у листі ОВА. 

«Щиро дякую за розуміння і за те, що прислухались до потреб освітян. Дякую усім, хто долучився до розв’язання цієї проблеми. То ж чекаємо на внесення змін до бюджету», - зазначила голова комісії Іванна Герус. 

НАГАДАЄМО, 27 січня постійна комісія з питань освіти, науки та інновацій Львівської обласної ради розглянула питання щодо розподілу обсягу освітньої субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на 2023 рік. 
Через те, що з 1 квітня 2022 року було зменшено місцевим бюджетам на 10% освітню субвенцію з Державного бюджету, заклади освіти недоотримали частину надбавок та доплат, зокрема за складність, напруженість, за виконання особливо важливої роботи, за престижність праці. 

На засідання комісії прийшли педагогічні працівники КЗ ЛОР "Львівська спеціальна школа Марії Покрови І-ІІІ ступенів" та НРЦ «Довіра» з проханням передбачити відповідні виплати у 2023 році. Аналогічна ситуація з недоплатами склалася й в інших обласних установах. 
Відтак депутати розглянули можливість "вирівняти" вчителів міста та області та звернулися з пропозицією до ЛОВА передбачити необхідні виплати за рахунок обласного бюджету.

https://lvivoblrada.gov.ua

Коментарі до матеріалу