КМУ постановою від 6 червня 2025 року № 667 вніс зміни до постанови № 1409 «Питання оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2025 році».
Затверджено розміри надбавок за ранги держслужбовців у державних органах, що вже провели класифікацію посад:
Упорядковано преміювання держслужбовців категорії «А»:
Премії нараховуються залежно від якості та своєчасності виконання завдань, визначених програмами, стратегіями, дорученнями Прем’єр-міністра, дотримання Регламенту КМУ тощо.
Розміри премій затверджуються за погодженням з Міністром КМУ, відповідним керівником державної служби або керівником органу, залежно від посади держслужбовця.
Запроваджено спеціальну форму подання пропозицій щодо премій, із зазначенням попередніх сум, поточного окладу та обґрунтуванням.
Постанова набирає чинності одночасно із Законом України № 4282-IX, але не раніше дня її опублікування.
