Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Ніна Южаніна: Оборонні замовники звітуватимуть саме про незбройні закупівлі

25.04.2023 12 0 0

З 23 квітня у системі Prozorro оборонні замовники та військові частини публікуватимуть інформацію про ціни за одиницю у своїх незбройних закупівлях.  Такий обов’язок передбачає нова редакція Закону «Про оборонні закупівлі». 

Оборонні замовники звітуватимуть саме про незбройні закупівлі (харчування, речове майно, пальне тощо) від 200 тис. грн для товарів і послуг, і 1,5 млн грн — робіт. 

Звіти міститимуть обмежену кількість інформації: назву замовника, предмет закупівлі та ціну за одиницю. 
У випадку закупівель послуг з харчування замовникам необхідно буде прозвітувати про ціну за одиницю кожного продукту, що входить до цієї послуги. 
Для цього вони зможуть завантажити в систему Prozorro файл з відповідними розрахунками. 

Закон передбачає, що оборонні замовники та військові частини мають публікувати звіти в систему Prozorro протягом робочих 10 днів з дня підписання контракту. 
Крім того, до 22 червня їм потрібно буде прозвітувати по всіх договорах, укладених з 24 лютого 2022 року, тобто від початку повномасштабного вторгнення. 

Вірю в те, що консультативно-дорадчий орган Громадська антикорупційна рада при МО зможе детально аналізувати не тільки ціни, а й весь спектр питань, пов'язаних з укладенням контрактів і забезпеченням ЗСУ.

https://t.me/ninayuzhanina

Коментарі до матеріалу