Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можуть держслужбовці отримати незахищений КЕП для внутрішнього використання

Нове

22.07.2021 2 0 0

Чи можуть працівники державних органів влади та державних установ отримати удосконалений електронний підпис у Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС на незахищеному носії для внутрішнього використання?

Працівники державних органів влади та державних установ можуть отримати удосконалений електронний підпис у Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС на незахищеному носії (в т.ч. для внутрішнього використання) виключно як фізична особа, без зазначення ідентифікаційних даних відповідної державної установи у сертифікаті відкритого ключа.

Підписувачі – представники державної установи використовують виключно кваліфіковані сертифікати відкритих ключів підписувачів – представників державної установи та захищені носії особистих ключів.

Інші працівники державної установи для підготовки, погодження та підписання проектів електронних документів використовують кваліфіковані сертифікати відкритих ключів підписувачів – представників державної установи або особисті кваліфіковані сертифікати відкритих ключів, в яких не зазначаються ідентифікаційні дані відповідних державних установ.

ЗІР 301.02

Коментарі до матеріалу