Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Який порядок реєстрації технологічних транспортних засобів?

17.05.2023 28 0 0

Реєстрація проводиться у міжрегіональних управліннях Держпраці у відповідності до вимог Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів (далі Порядок).

Юридичні і фізичні особи які є власниками технологічних транспортних засобів чи використовують їх на законних підставах, або уповноважені ними особи зобов’язані зареєструвати зазначені транспортні засоби протягом 10 днів після придбання або виникнення інших законних прав на їх використання, у тому числі у разі тимчасового ввезення на територію України.

Технологічний транспортний засіб, що належить юридичній особі, реєструється за місцезнаходженням органу управління юридичної особи, а той, що належить фізичній особі, – за місцем проживання або перебування фізичної особи.

Допускається реєстрація технологічного транспортного засобу за місцем його експлуатації, у тому числі того, що перебуває у постійному користуванні або оренді юридичної чи фізичної особи.

Для реєстрації технологічного транспортного засобу подається заява за зразком згідно з додатками 1 і 2 Порядку у паперовій формі власником особисто чи надсилається поштою до центру надання адміністративних послуг або в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування. До заяви додаються:

  • засвідчені в установленому порядку копії документів, що підтверджують право володіння, користування і розпорядження технологічним транспортним засобом;
  • декларація про відповідність, оформлена виробником або його уповноваженим представником, – для технологічних транспортних засобів, на які поширюється дія Технічного регламенту безпеки машин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 р. № 62 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 9, ст. 344), та які реєструються вперше;
  • акт технічного огляду за формою згідно з додатком 4 Порядку;
  • для реєстрації технологічного транспортного засобу, що раніше експлуатувався і перебував на обліку, подається, свідоцтво про реєстрацію   технологічного транспортного засобу з позначкою про зняття з обліку, а у разі його відсутності – довідка з попереднього місця реєстрації технологічного транспортного засобу.

https://zt.dsp.gov.ua

Коментарі до матеріалу