Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Які кадрові документи необхідно вести під час воєнного стану та де їх зберігати

06.04.2023 62 0 0

Особливості організації кадрового діловодства та архівного зберігання кадрових документів у роботодавця стали одним із ключових питань інформаційного семінару для представників промислових підприємств Запоріжжя.

Посадовці управління інспекційної діяльності у Запорізький області пояснили, що, відповідно до статті 7 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», роботодавець самостійно визначає порядок роботи кадрових служб на підприємстві, а також перелік кадрових документів, які будуть вестися на період воєнного стану.

Серед обов’язкових документів – штатний розпис, правила внутрішнього трудового розпорядку, табель обліку робочого часу, накази з кадрових питань, особові картки працівників, їх трудові книжки та журнал  обліку руху трудових книжок, графік відпусток, трудові договори, посадові інструкції. Бажано, щоб кадрова служба створила цифрові копії згаданих документів, які доцільно розмістити на декількох носіях у різних регіонах (жорсткі диски комп’ютерів, флеш-накопичувачі, зовнішні жорсткі диски, картки пам’яті), зберегти в хмарних сховищах (google-диск, файлообмінники, тощо). Це убезпечить від втрати документів у разі фізичного знищення одного з носіїв.

http://zp.dsp.gov.ua

Коментарі до матеріалу