Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Щодо подання списків військовозобов'язаних, які пропонуються для бронювання на період мобілізації та на воєнний час

27.03.2023 68 0 0

Відповідно до повноважень, визначених статтею 131 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, щодо організації бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час інформуємо.

Згідно з пунктом 9 Порядку бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 № 76 “Деякі питання реалізації положень Закону України “Про мобілізаційну підготовку та  мобілізацію” щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час” (далі – Порядок), погоджені Генеральним штабом Збройних Сил (СБУ, Службою зовнішньої розвідки) за результатами розгляду щодо повноти заповнення та наявності обґрунтувань списки
військовозобов’язаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації та на воєнний час (далі – списки), подані відповідно до пунктів 4 – 8 цього Порядку, Генеральний штаб Збройних Сил (СБУ, Служба зовнішньої розвідки) подає Мінекономіки.

Пунктами 4-8 Порядку визначено, що список подається за формою згідно з додатком 1 в паперовій та/або електронній формі разом з відповідним обґрунтуванням та довідкою про кількість  військовозобов’язаних за формою згідно з додатком 2.
Мінекономіки листом від 06.02.2023 № 2704-20/4897-03 рекомендувало органам державної влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам і організаціям подавати список до Мінекономіки в паперовій та/або електронній формі (у форматах Excel та PDF).
Наголошуємо, що неподання Мінекономіки списку в електронній формі (у форматах Excel та PDF) суттєво подовжує строк його опрацювання та перевірки, що безпосередньо впливає на  оперативність прийняття рішення про бронювання військовозобов’язаних.

Ураховуючи зазначене у разі подання списків у електронній формі (через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ) або засобами електронної пошти) повторно рекомендуємо органам державної влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам і організаціям подавати Мінекономіки списки у форматах Excel та PDF.

Водночас повідомляємо, що згідно з вимогами Порядку Мінекономіки розглядатиме списки виключно після їх погодження Генеральним штабом Збройних Сил України (СБУ, Службою зовнішньої розвідки).
Погодження списків регіональними (територіальними) органами СБУ або Служби зовнішньої розвідки Порядком не передбачено. 

Лист_Порядок_брон_Списки_EXCEL.pdf
Відкрити

Коментарі до матеріалу