Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

2020 року подаємо оновлену форму № 1-ПВ (квартальна)

27.03.2020 1990 0 0

Умови та оплата праці в бюджетних установах (частина 4)

Із цієї статті ви дізнаєтеся, як заповнити оновлену форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (квартальна) «Звіт із праці» (далі – Звіт), затверджену наказом Держстату від 31.07.19 р. № 259.

Цьогоріч ми вже розповідали, що таке державні статистичні спостереження (див. «Статистична звітність – 2020. Частина 1»), як подавати статзвітність до органів Держстату та де можно знайти перелік звітності, яку треба подати саме вам (див. «Подаємо звіт із праці»). Тому зараз розглянемо дуже важливі в сьогоднішніх непростих умовах запитання: як у період карантину подати статзвітність та заповнити Звіт.

На офіційному сайті Держстату у розділі «Для респондентів» з’явилась така інформація.

На виконання Указу Президента від 13.03.20 р. № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби СОVІD-19, спричиненої коронавірусом «SARS-СоV-2», зважаючи на період карантину, визначений постановою КМУ від 11.03.20 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVІD-19», з метою запобігання поширенню коронавірусу і забезпечення діяльності органів державної статистики тимчасово, на вказаний період, було прийнято рішення про припинення особистого прийому громадян Держстатом та його територіальними органами.

Держстат рекомендує всі форми державних статистичних спостережень та фінансової звітності подавати в електронному вигляді.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали