Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Звітуємо про суми податкових пільг

13.04.2018 2096 0 1

Розповімо про податкові пільги, якими користуються суб’єкти господарювання (далі – СГ). Багато бюджетних установ також мають пільги, зокрема з ПДВ, але не всі знають, що про них потрібно звітувати перед контролюючими органами. Тож напередодні подання звіту за І квартал 2018 року ми допоможемо визначитись, хто повинен подавати звітність щодо податкових пільг, як правильно заповнити таку звітність і запобігти штрафним санкціям. Отже, читайте і перевіряйте себе.

Податкова пільга – це передбачене податковим та митним законодавством звільнення платника податків від обов’язку щодо нарахування та сплати податку та збору, сплати ним податку та збору в меншому розмірі за наявності підстав (п. 30.1 Податкового кодексу, далі – ПК).

Підставами для надання податкових пільг є особливості виду діяльності певної групи платників податків або характер та суспільне значення здійснюваних ними витрат (п. 30.2 ПК).

Вичерпний перелік податкових пільг станом на 01.04.18 р. із зазначенням їх кодів та строків дії наведено в Довідниках, затверджених ДФС:

До цих Довідників уключено пільги:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали