Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Зі статті ви дізнаєтеся, що саме змінилося з 01.01.2026 у правилах виконання нормативу із працевлаштування осіб з інвалідністю та про що варто подбати роботодавцям у зв’язку із цими змінами.
Баланс-Бюджет № 1 від 6 січня 2026 року
З 01.01.2026 кардинально змінено правила виконання роботодавцям...
Роз’яснюємо, як правильно оформлювати підсумковий запис про закриття номенклатури справ підприємства, установи, організації.
Баланс-Бюджет № 51 від 23 грудня 2025 року
Діловодство
Як робиться підсумковий запис номенклатури справ підприємства, установи, організації?
У кінці року номенклатур...
У статті розповідаємо як скласти номенклатуру справ юридичної особи та наводимо зразок її оформлення.
Баланс-Бюджет № 51 від 23 грудня 2025 року
У статті розглянемо, що таке номенклатура справ, чи кожна юридична особа має її складати, які підстави для розроблення та оформлення номенклатури справ, я...
Новини
Огляд головних бухгалтерських новин тижня (10.11.2025 – 14.11.2025)
Головні новини про найважливіші зміни у законодавстві – оновлюється щодня
Зміст номеру
Кадри та зарплата
Читати Індексація зарплати в листопаді 2025 року
Читати Відпустка в разі смерті рідних:...
Новини
Огляд головних бухгалтерських новин тижня (01.12.2025 – 05.12.2025)
Головні новини про найважливіші зміни у законодавстві – оновлюється щодня
Зміст номеру
Бухгалтерский облік
Читати Відомості про транспортні засоби: інформуємо ТЦК до 20 грудня
Кадри та зарплата
Чи...
Новини
Огляд головних бухгалтерських новин тижня (24.11.2025 – 28.11.2025)
Головні новини про найважливіші зміни у законодавстві – оновлюється щодня
Зміст номеру
Бухгалтерский облік
Читати Коли роботодавець повинен оплатити проїзд працівнику-студенту
Соціальне страхування...
З’ясовуємо, чи потрібно подавати до ТЦК Повідомлення про зміну облікових даних військовозобов’язаного працівника та оперативну інформацію до ПФУ, якщо змінилася назва його посади через приведення її у відповідність до Класифікатора професій.
Баланс-Бюджет № 6 від 10 лютого 2026 року
Пр...
З’ясовуємо, чи може працівник, з яким призупинено дію трудового договору, працювати на іншому підприємстві за основним місцем роботи.
Баланс-Бюджет № 6 від 10 лютого 2026 року
Практична ситуація
Із працівником призупинено дію трудового договору за основним місцем роботи. Чи може він працевл...
У статті коротко викладено суть експериментального проєкту щодо працевлаштування та оформлення трудових відносин в електронній формі через державну інформаційну систему та порядок його реалізації.
Баланс-Бюджет № 6 від 10 лютого 2026 року
Постановою КМУ від 07.01.2026 № 41 (далі – Пост...