Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Коригування ПДВ-зобов'язань: основні умови проведення

Головне управління ДФС у Вінницькій області інформує про те, що ДФС України у листі від 10.05.2016 р. №10328/6/99-99-15-03-02-15 Якщо постачальнику повернуто товар, а отримані кошти за нього покупцю не повертаються роз’яснила порядок ведення податкового обліку по ПДВ у випадку, коли постачальнику було повернуто раніше поставлений та оплачений товар, при цьому кошти за такий повернутий товар покупцю не повертаються, а на підставі додаткової угоди набувають статусу попередньої оплати за інший товар.

Згідно з  положеннями статті 192 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ, у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, суми податкових зобов'язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, складеного в порядку, встановленому для податкових накладних, та зареєстрованого в ЄРПН. У разі якщо кошти, які не повертаються покупцю за повернутий товар, на підставі додаткової угоди набувають статусу попередньої оплати за інший товар/послугу, на дату укладання такої додаткової угоди постачальник зобов'язаний скласти податкову накладну на суму такої попередньої оплати та зареєструвати її в ЄРПН у терміни, встановлені Кодексом для такої реєстрації.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

Джерело: http://vin.sfs.gov.ua/media-ark/news-...

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали

Центр сповіщень

⚠ Ви не авторизовані!

Особистий кабінет, обране, моя база та інші сервіси доступні лише авторизованим користувачам. Будь ласка, увійдіть до свого облікового запису або зареєструйтеся.

За сьогодні