Подписывайся на информационную страховку бухгалтера
Подписаться

Податкова адреса у податковій накладній

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 12.01.2016 № 225/10/26-15-11-01-18

Як відомо, при складанні податкової накладної чи розрахунку коригування починаючи з 29.07.2015 платники ПДВ можуть не заповнювати у заголовній частині поля реквізитів, які не визначені як обов’язкові, — місцезнаходження (податкова адреса) продавця та покупця.

Водночас у пункті 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 22.09.2014 № 957 (у редакції наказу Мінфіну від 14.11.2014 № 1129), залишено вимогу щодо зазначення місцезнаходження постачальника та отримувача з урахуванням вимог статті 45 Податкового кодексу України, згідно з якою податковою адресою юрособи є місцезнаходження такої юрособи, відомості про що містяться у ЄДР.

Адреса має містити такі відомості: вулиця, № будинку, № офісу, населений пункт, район, область, поштовий індекс. Загальноприйнятими є також скорочення «вул.», «буд.» тощо.

Також податківці повідомили, що зазначення адреси у зворотному порядку не може бути підставою для виключення сум ПДВ з податкового кредиту, якщо така адреса є достовірною, відповідає даним ЄДР та фактичному місцезнаходженню платника ПДВ, а також за умови вірно заповнених усіх інших реквізитів.

Поряд з цим наявність чи відсутність у заголовній частині податкової накладної (розрахунку коригування) заповнених необов’язкових реквізитів не може бути підставою для виключення такої податкової накладної (розрахунку коригування) зі складу податкового кредиту, якщо немає інших підстав для його зменшення.

Додати у Вибране


 

Комментарии к материалу

Лучшие материалы